Lokata Happy na 4% z bonem wakacyjnym o wartości 200 zł do fly.pl

07/07/2017

Lokata Happy z bonem wakacyjnym na 200 zł do fly

W najnowszej promocji Idea Bank kusi nowych klientów nie tylko atrakcyjnym oprocentowaniem Lokat Happy, Happy Plus i Happy PRO, ale i bonami o wartości 200 zł na fly.pl za założenie i opłacenie depozytu.

Obecnie Lokata Happy – a także Happy Plus i Happy PRO – to jedne z lepszych ofert na rynku; na Lokacie Happy nowy klient może uzyskać oprocentowanie na poziomie 4%, co jest obecnie najwyższą stawką wśród lokat krótkoterminowych.

Dodatkowo, zakładając jedną z trzech wspomnianych lokat, możesz zdobyć również bon o wartości 200 zł brutto na fly.pl. Bon ważny jest do 30 czerwca 2018 r. i można go wymienić na wycieczki lotnicze bądź usługi turystyczne.

Oferta promocyjna „Happy wakacje” obowiązuje do odwołania, nie zakończy się jednak wcześniej niż 8 lipca 2017 r. Ponieważ trudno przewidzieć, kiedy dokładnie bank zdecyduje się na zakończenie promocji, polecamy nie zwlekać z podjęciem decyzji o przystąpieniu do akcji.

Trzy wersje Lokaty Happy w promocji

W promocji do wyboru masz trzy depozyty:

 • Lokatę Happy – zakładana dla kwot od 500 do 10 000 zł. Jej oprocentowanie zależy od okresu zdeponowania środków i wynosi:
  • 3,0% na 1 miesiąc;
  • 4,0% na 2 miesiące;
  • 3,5% na 3 miesiące.
 • Lokatę Happy PRO – zakładana dla kwot od 500 do 25 000 zł na 3 miesiące. Depozyt oprocentowany jest na 3,0%.
 • Lokatę Happy Plus – depozyt kwartalny dla kwot od 10,001 do 100 000 zł z oprocentowaniem 2,5%.

Zakładanie żadnej z powyższych lokat nie wymaga otwierania konta osobistego w Idea Banku. Wszystkie depozyty objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Jest jednak jedno „ale”…

Lokata tylko dla nowych klientów banku

Niestety, ta atrakcyjna oferta ma jeden mankament: każda z lokat Happy przewidziana jest wyłącznie dla nowych klientów, i to nie tylko Idea Banku, ale i Lion’s Banku. Oznacza to, że jeśli kiedykolwiek posiadałeś jakiś produkt finansowych którejś z tych dwóch instytucji (lub jesteś w trakcie składania wniosku np. o kartę czy kredyt itp.), nie możesz już założyć ani jednego ze wspomnianych depozytów.

Jeżeli jednak nigdy wcześniej nie miałeś styczności ani z Idea Bankiem, ani z Lion’s Bankiem, nie ma żadnych przeciwwskazań, abyś skorzystał z oferty na lokaty Happy i dodatkowo zgarnął jeszcze bon turystyczny.

Jak zgarnąć bon wakacyjny na 200 zł?

Warunki akcji „Happy wakacje” są wyjątkowo proste. Aby zyskać bon o wartości 200 zł, powinieneś wykonać poniższe kroki:

 1. 1

  Złóż wniosek o wybraną lokatę za pomocą strony promocji.

 2. 2

  Otwórz wybrany depozyt, przelewając odpowiednie środki na rachunek lokaty.

 3. 3

  Utrzymaj depozyt przynajmniej do końca miesiąca kalendarzowego, w którym zakładałeś lokatę.

Pamiętaj, aby Twój numer telefonu, który podasz na stronie promocji, był identyczny z tym, który wpiszesz we wniosku o depozyt.

Bon na fly.pl zostanie Ci przekazany w formie kodu w ciągu 5 dni od chwili, kiedy spełnienie przez Ciebie warunków promocji zostanie zweryfikowane przez bank. Nagroda jest zwolniona z opodatkowania.

Regulamin akcji „Happy wakacje” znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Idea Bank wie, jak połączyć przyjemne z pożytecznym: dzięki najnowszej ofercie specjalnej możesz zyskać nie tylko naprawdę atrakcyjne odsetki – szczególnie w obecnej sytuacji wyjątkowo niskiego oprocentowania lokat – na wybranym przez siebie depozycie, ale i zdobyć bon turystyczny o wartości 200 zł do fly.pl.

Warunki akcji są bardzo proste, jednak jest ona ograniczona wyłącznie do osób, które nigdy nie korzystały z usług ani Idea Banku, ani Lion’s Banku.

Dla osób poszukujących dobrych ofert oszczędnościowych propozycja Idea Banku może być niezłą gratką, a możliwość otrzymania nagrody w postaci bonu tylko zwiększa jej atrakcyjność. Warto się jednak spieszyć z podjęciem decyzji, gdyż nie wiadomo, kiedy bank postanowi zakończyć promocję.

Jeżeli artykuł Cię zainteresował, podziel się nim z innymi:
Facebook:
Google:
Twitter: