Lokaty Toyota Banku - Sylwetka Banku i Zarys Oferty

Toyota Bank to bank samochodowy, który specjalizuje się w obsłudze klientów, którzy planują zakup czterech kółek (wbrew pozorom nie tylko marki Toyota). Oprócz rachunków bieżących dla klientów indywidualnych i biznesowych bank posiada w swojej ofercie kredyty samochodowe oraz produkty oszczędnościowe i ubezpieczeniowe.

Profil Działalności Toyota Banku

Toyota Bank Polska S.A. na naszym rynku działa od 2001 r. Rok później bank rozpoczął działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Na początku oferta koncentrowała się na finansowaniu zakupu samochodów Toyota. W 2007 r. bank rozszerzył zakres usług o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki, karty płatnicze, a także systemy obsługi poprzez Internet, telefon i SMS, udostępniono również bankowość elektroniczną. Obecnie produkty kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Celem banku jest zapewnienie klientom Perfect Bankingu, czyli usług ukierunkowanych na klienta i jego potrzeby.

Lokaty w Toyota Banku

Lokaty oferowane przez Toyota Bank Polska są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do 100 000 EUR, nie należy więc zbytnio obawiać się o bezpieczeństwo zdeponowanych środków. Bank proponuje klientom całkiem atrakcyjne depozyty z dzienną kapitalizacją odsetek, lokaty wymagające konta osobistego czy też plany oszczędzania. Przedsiębiorcy mogą zakładać lokaty overnight, dzięki którym ich firmowe środki są chronione przed inflacją, a dodatkowo na siebie zarabiają.

Lokaty Toyota Banku opisane na łamach serwisu

Lokata na Dzień Dobry w Toyota Banku
Lokata na Dzień Dobry (zwana też Lokatą na Jeden Dzień) to jednodniowy depozyt oferowany przez Toyota Bank. Nie chodzi tu jednak o bardzo popularne niegdyś jednodniowe lokaty bez podatku Belki – te odeszły w niepamięć w kwietniu 2012 roku i nic (niestety) nie zapowiada, że wrócą w przyszłości. Czym......