Lokaty Open Finance i Open Online - Zarys Oferty

Open Online to internetowy oddział znanego doradcy finansowego – Open Finance SA. Instytucja ta zajmuje się szeroko pojętymi usługami doradczymi w zakresie oszczędności i inwestycji, ale także rachunków bieżących dla klientów indywidualnych. Open Online należy do grupy kapitałowej Getin Holding.

Działalność Open Finance i Open Online

Open Finance SA jest firmą doradztwa finansowego, która pomaga swoim klientom podejmować decyzje finansowe, zapewniając im odpowiednie narzędzia i wsparcie profesjonalnych doradców. W celu zapewnienia klientom większej swobody i wygody powstał internetowy Open Online, gdzie bez wychodzenia z domu można skorzystać z produktów oferowanych przez Open Finance. Jeśli podpiszesz umowę za pośrednictwem oddziału online, zyskasz osobistego opiekuna, które pomoże Ci:

  • wybrać optymalne rozwiązania nie tylko inwestycyjne, ale też oszczędnościowe i kredytowe;
  • przygotować strategię inwestowania;
  • wybrać odpowiednią formę lokowania Twoich środków;
  • sfinalizować i podpisać umowy z bankiem;

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zarówno Open Finance, jak i Open Online nie są bankami w świetle prawa. Są to pośrednicy finansowi, którzy są związani z nadrzędną grupą kapitałową (Getin Holding) i oferują przede wszystkim produkty powiązanych banków (czyli w gruncie rzeczy Getin Banku). Umowy podpisywane są z pomocą doradcy, jednak środki lokowane są w Getin Banku, co zapewnia ich bezpieczeństwo.

Lokaty w Open Online

Wspomnieliśmy już, że internetowy oddział Open Finance nie jest bankiem, w związku z tym nie posiada realnej możliwości samodzielnego oferowania klientom depozytów terminowych (może to robić jedynie we współpracy z powiązanym bankiem). Lokaty w Open Online prawnie są zakładane w Getin Banku, jednak na stronie internetowej doradcy finansowego często nazwy tych depozytów są inne. 16 stycznia 2016 r. strona openonline.pl przestała działać, a lokaty można odtąd zakładać jedynie w Getin Banku. Poniżej znajdziesz przeanalizowane przez nas lokaty w Open Online.

Lokaty Open Finance opisane na łamach serwisu

Lokata 24-miesięczna Open Finance
Lokata 24-miesięczna w Open Finance to aktualnie jedna z lepszych lokat długoterminowych dostępnych na rynku. Oferta jest dosyć ciekawa – jej średnie oprocentowanie wynosi 3,85%. Takie oprocentowanie wystarcza, aby na dzień dzisiejszy lokata Open Finance znajdowała się ścisłej w czołówce najlepszych lokat długoterminowych na rynku. Open Finance to firma......