Lokaty Noble Banku – Depozyty Dla Osób Zamożnych

Lokaty Noble BankuNoble Bank to instytucja finansowa, która specjalizuje się w sektorze bankowości prywatnej (ang. private banking). Domeną banku jest zindywidualizowana i kompleskowa obsługa zamożnych i bardzo zamożnych klientów. W ofercie Noble Banku znajduje się bogata paleta produktów oszczędnościowych (w tym lokaty oraz konta oszczędnościowo-rozliczeniowe), inwestycyjnych (papiery wartościowe, nieruchomości, a nawet dzieła sztuki) oraz kredytowych (finansowanie projektów biznesowych oraz kredyty dla osób fizycznych). W zakresie bezpiecznych oszczędności oferta banku jest naprawdę imponująca. Lokaty Noble Banku często zajmują czołowe miejsca w rankingach produktów depozytowych przeznaczonych dla klientów dysponujących większą gotówką.

Noble Bank – Krótka Historia i Strategia Biznesowa

Noble Bank jest częścią komercyjnego banku Getin Noble Bank SA. Pierwsze placówki Noble Banku powstały w 2006 r. Aktualnie bank posiada 11 placówek, rozmieszczonych w większych miastach Polski: Bielsko-Białej, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i we Wrocławiu. Bank poza wykonywaniem prowadzeniem działalności depozytowej i finansowania angażuje się w rozwój kultury. Noble Bank jest m.in. fundatorem nagrody „Polski Noble Filmowy” przyznawanej na festiwalu „OFF PLUS Camera”.

Noble Bank jest instytucją, której nie obce są działania innowacyjne. Bank chwali się wyznaczaniem trendów w branży finansowej poprzez wprowadzenie nowoczesnych produktów do swojej oferty. Do innowacji banku zaliczyć można między innymi:

Klient Noble Banku może ponadto indywidualnie negocjować warunki produktów depozytowych; dla wymagających klientów bank utworzy na zamówienie fundusz inwestycyjny, zoptymalizuje czynności prawno-podatkowe oraz profesjonalnie doradzi poprzez skontaktowanie klienta z doświadczonymi konsultantami Private Banking.

A co z lokatami Noble Banku?

Trzeba przyznać, że oferta banku w kwestii depozytów terminowych jest bardzo bogata. Należy przy tym nadmienić, że minimalna inwestycja w tym banku wymaga od klienta wkładu w wysokości min. 50 000 zł. Im wyższą kwotą wolnych środków oszczędnościowych klient dysponuje, tym bardziej korzystne warunki na lokatach otrzymuje. Niektóre depozyty, poza korzyściami finansowymi oferują całkiem ciekawe bonusy. Niestety, większość produktów depozytowych w ofercie Noble Banku jest dostępna tylko dla wąskiej grupy klientów…

Na koniec warto dodać, że depozyty ulokowane w Noble Banku są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości 100 000 EUR. Warto o tym pamiętać lokując dużo większą gotówkę w tym banku.

Poniżej znajdziesz listę przeanalizowanych przez nas lokat terminowych w Noble Banku. Wśród poniższych produktów znajdziesz korzystne lokaty na start oraz nieco bardziej wymyślne oferty, przeznaczone dla wyjątkowo zamożnych Polaków.

Lokata na Otwarcie II w Noble Banku

Lokata na Otwarcie II w Noble Banku

Lokata na otwarcie II (edycja VI) to 2-miesięczny, nieźle oprocentowany depozyt terminowy w Noble Banku, powstały z myślą o zamożnych klientach. Aktualne oprocentowanie lokaty wynosi 4,25%, co lokuje ją w czołówce depozytów krótkoterminowych. Oczywiście nie ma róży bez kolców i tak, jak w przypadku większości dzisiejszych lokat krótkoterminowych z oprocentowaniem...

Lokata z Harleyem w Noble Banku

Lokata z Harleyem w Noble Banku

Lokata z Harleyem to 3-letni depozyt skierowany do bardzo zamożnych klientów. Lokata jest bowiem dostępna dla klientów, którzy są gotowi na nią włożyć minimum 2 000 000 złotych (słownie dwa miliony złotych). Nie jest to zatem produkt dla większości z nas, ale trzeba przyznać, że sama oferta jest interesująca, także...