Lokaty Inteligo - Sylwetka Banku i Zarys Oferty

Inteligo to drugi w historii polskiej bankowości bank, który zaoferował swoim klientom obsługę rachunków osobistych i firmowych całkowicie przez Internet. Od początku swojej działalności Inteligo było największym konkurentem mBanku i szybko zdobyło pokaźne grono zadowolonych odbiorców.

Sylwetka banku Inteligo

Bank Inteligo rozpoczął działalność w maju 2001 r. i w ciągu pierwszego roku zdobył 100 tysięcy klientów oraz zgromadził 100 mln. depozytów. W listopadzie 2002 r. Inteligo stało się częścią PKO Banku Polskiego. W trakcie swojej działalności internetowy bank Inteligo zdobył popularność wśród klientów, wprowadzając nowe rozwiązania i usługi (m.in. możliwość uzyskania debetu w koncie drogą internetową, płatności za transakcje internetowe, możliwość obrotu obligacjami skarbowymi przez Internet, zakupu jednostek funduszy inwestycyjnych). Trzy razy Inteligo zdobyło tytuł „Przyjaznego Banku Newsweeka”, a dwa razy zostało uznane „Przyjaznym Kontem Internetowym”.

Rachunki w banku Inteligo przeznaczone są dla osób, którzy chcą korzystać z konta przez Internet i telefon komórkowy. Z myślą o nich stworzono prostą i wygodną obsługę rachunku oraz dodatkowe usługi online, przy zapewnieniu bezpieczeństwa użytkowania. Konto prywatne Inteligo doskonale wpisuje się w strategię banku, oferując swoim użytkownikom konkurencyjne opłaty i komfort obsługi konta online.

Lokaty Inteligo

Oferta lokat terminowych dla osób fizycznych w Inteligo jest obecnie dość uboga. Bank proponuje klientom tylko jedną lokatę terminową. Wygodna dla użytkowników Inteligo jest możliwość założenia depozytu terminowego w całości drogą internetową, a także stały dostęp do zgromadzonych pieniędzy poprzez serwis transakcyjny.

Lokaty Inteligo opisane na łamach serwisu

Igo Lokata w Inteligo
Igo lokata to oferta Inteligo, pod którą kryje się szereg depozytów o różnych okresach umownych i zróżnicowanych stopach procentowych. Depozyt możesz założyć na okres od 3 miesięcy do jednego roku. Wysokość oprocentowania jest uzależniona od długości okresu umownego i waha się w przedziale od 0,9% do 1,3%. Lokata igo......